Drevo Stiga Legacy Carbon

Drevo Stiga Legacy Carbon

Cena predtým: 209,00 € Ušetríte: 40,00 € (19%)

Doprava zadarmo

Nová cena: 169,00 €
  • Záruka:

    24 mesiacov
  • Dostupnosť:

    Skladom
- Veľmi útočné 5 + 2-vrstvové drevo s technológiou 12k Energy Carbon (88 g karbónových vlákien / m2).
- Unikátna kombinácia karbónových vlákien a troch klasických drevených dýh STIGA.
- Dlhá, silná trajektória a zväčšený sweetspot.
- Vynikajúca kontrola a pocit v krátkej hre a náročných situáciách.
- Vyvinuté v spolupráci s najlepšími hráčmi sponzorovanými firmou STIGA.
- Ručne vyrábané vo Švédsku.

TOTO DREVO SI VYBRAL FAN ZHENDONG na základe testovania od sezóny 2020 čínsky fenomén, svetová jednotka - dvojka(striedavo s ďaším STIGA hráčom XU XIN-om, ten hrá s drevom DYNASTY CARBON XU XIN).


Legacy Carbon je 5 + 2-vrstvové karbónové drevo, ktoré kombinuje nové 12 k vlákno Energy Carbon s tromi rôznymi klasickými dýhami dreva STIGA. Špičkový 12k energy karbón používaný v dreve je založený na známej technológii Spread Tow Carbon fiber s 88 g karbónových vlákien na m2. Toto vytvára ľahké karbónové vlákno, ktoré zosilňuje energiu dreva a poskytuje lepší prenos energie po celom povrchu.

Pre strednú a vonkajšiu vrstvu, kombinácia Abachi a Limba driev zvyšuje dwel-time dreva, a tým aj zväčšuje kontrolu a ešte lepší pocit pri krátkej hre a náročných situáciach. Tvrdšie borovicové drevo použité v druhej vrstve zvyšuje trajektóriu a silu, čím poskytuje dobre vyvážené útočné drevo. Ideálne pre hráčov, ktorí chcú neustále vyvíjať tlak na svojho súpera, ako tvrdými útokmi z backhandovej strany tak aj forhandovej strany.