Stolnotenisová obuv MIZUNO Wave MEDAL Z2

Stolnotenisová obuv MIZUNO Wave MEDAL Z2

Cena predtým: 130,00 € Ušetríte: 11,00 € (8%)

Doprava zadarmo

Nová cena: 119,00 €
  • Veľkosť:

  • Záruka:

    24 mesiacov
  • Dostupnosť:

    Skladom
Na scéne stolného tenisu sa rozpráva, že Mizuno vyvíja najlepšie topánky na stolný tenis. Vďaka modelu Wave Medal Z2 prichádza na trh známy top model v novom vzhľade. Podľa nášho názoru je to najlepšia topánka, ktorú Mizuno vydal v posledných rokoch, a to nielen z hľadiska kvality, ale aj vizuálne!

Wave Medal Z dokonale spĺňa najvyššie nároky na všetky pohyby stolného tenisu. Japonskí vývojári obuvi venovali vývoju veľa úsilia aby dosiahli zlepšenie pohodlia pri nosení v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Mizuno skóruje s touto topánkou s nasledujúcimi technológiami / vlastnosťami:

 -   WAVE  technológia v oblasti päty a podošvy ap + ponúka ľahkosť a vynikajúce tlmenie
 -   stielka bola špeciálne prispôsobená pohybom v stolnom tenise
 -   mäkký vrchný materiál pre pohodlné nosenie a vysoký komfort nosenia

Ak máte vizuálne a kvalitatívne najvyššie nároky, tento model je pre vás tou správnou voľbou!
MIZUNO Wave
Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú stolnotenisovú obuv - odpruženie a stabilitu. Pri rýchlom pohybe je telo zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.
Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek športovca.Výsledkom je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.
MIZUNO INTERCOOL
Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.
MIZUNO XG Rubber
Podrážka je zo špeciálneho kvalitného materiálu, ktorá perfektne priľne k podlahe a podporuje vysokú trakciu.
MIZUNO SR touch
Nový, ľahší a dokonalejšie materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazovej.
MIZUNO ap+
Vyspelý ľahký tlmiaci materiál, ktorý absorbuje nárazy a udržuje hladký a rýchly prechod vďaka svojim rýchlym odrazovým vlastnostiam.