Stolnotenisová obuv Stiga LINER

Stolnotenisová obuv Stiga LINER

Cena: 49,00 €
  • Veľkosť:

  • Záruka:

    24 mesiacov
  • Dostupnosť:

    Skladom
Stolnotenisová obuv STIGA LINER z kolekcie 2017/2018.

LINER obuv je vyrobená z odolnej pružnej polyesterovej tkaniny, ktorá účinne pomáha udržiavať nohu v správnej polohe pri viacsmerových pohyboch a vysoko výkonných činnostiach. Vystužené strany, boky obuvi umožňujú hráčovi vysokú úroveň prispôsobenia sa a stability. Vrchná časť obuvi je skonštruovaná z ľahkého priedušného materiálu, ktorý znižuje nahromadenie tepla a vlhkosti vnútri obuvi a "dáva" chodidlám suchšie a chladnejšie prostredie. LINER vám dáva možnosť plného využitia práce nôh vďaka excelentnému zabezpečeniu priľnavosti prírodnej gumy/kaučuku vo vonkajšej podrážke/podošve.  Konštruované pomocou špeciálne navrhnutých flex drážok na zlepšenie rovnováhy a pocitu stability na zemi. LINER používa preslávenú vnútornú mäkkú STIGA EVA vložku pre maximum komfortu, pohodlia. 
Veľkosti 39, 40 a 43.


LINER
Shoe Liner is made from a durable flexible polyester fabric that effectively helps keep the foot in the correct position during multi-directional movements and high performance activities. Reinforced sides provide the player with a high level of fit and stability. 

The upper part of the shoe is constructed with lightweight breathable material, which reduces the buildup of heat and 

humidity inside the shoe and gives the foot a dryer and cooler environment.

Liner allows you full use of your footwork due to the excellent grip provided by natural rubber in the outsole. Constructed using specifically designed flex grooves to improve balance and feel of the ground, Liner uses STIGA´s well-renowned soft EVA innersole for maximum comfort.

SIZES AVAILABLE 39, 40, 43